Verimli Ders Çalışma Teknikler

Android için Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 724 KB
  • Version 1.5
  • Dil Türkçe
  • Firma Prens
Sınavlarınız kötü geçiyor , çalıştığınız dersleri hemen unutuyor musunuz? Etkili ve verimli ders çalışma tekniklerini denemeye ne dersiniz? Verimli Ders Çalışma Teknikler Android uygulaması size bu konuda pratik tüyolar verecektir.

Sınavlarınız kötü geçiyor , çalıştığınız dersleri hemen unutuyor musunuz? Etkili ve verimli ders çalışma tekniklerini denemeye ne dersiniz? Verimli Ders Çalışma Teknikler Android uygulaması size bu konuda pratik tüyolar verecektir. 

Tamamen ücretsiz olarak sahip olacağınız Verimli Ders Çalışma Teknikler uygulaması android iletim sistemli cihazlarınızda sorunsuzca çalışacak ve siz sihirli kelimeleri fısıldayacaktır. Eğitim hayatı oldukça zorluklarla doludur. Verimli ders çalışmayı bilmemek bu zorlukların içerisinde ki en önemli ve pek çok problem kaynağı niteliğindedir. Verimli Ders Çalışma Tekniklerini uygulama içerisinde inceleyerek faydalanabilirsiniz. Farklı öğrenme stillerinden size uygun olanları ile derslerinizi çalışmanın ve öğrenmenin aslında ne kadar da güzel olduğunu anlayacaksınız. Çalış yöntemlerinin sunulduğu uygulamaya sınavlara hazırlanmadan önce mutlaka bir göz atın.

Daha Fazla Göster
Verimli Ders Çalışma Teknikler indir